Ochutené vody (mixery) značky Aqua Monaco su vyrábané z vyberaných prírodných surovín pre dosiahnutie rôznorodosti chutí. Sú plnené exkluzívne do 230 ml hnedých sklenených fliaš.

Vďaka inovatívnym receptúram a variácií chutí nápojov Aqua Monaco môžu byť klasické long drinky prezentované v úplne novom svetle.

Tonic Water

Náš klasický horkastý tonik. Hlboko pod zemou uchovaná voda z doby ľadovej v ňom vďačí za svoju typickú chuť horkému chinínu a samozrejme  čerstvému citrónu s limetkovým extraktom. Je ideálnym mixérom pre long drinky vďaka veľkému množstvu jemne bublajúcej kyseliny uhličitej. Pre nás je toto najdôležitejšia zložka perfektného gintoniku. Samotný s ľadom pre stimulujúce ľahké osvieženie.

Ginger Beer

Zázvorové pivo s extra cvengom. Tento pochádza zo za studena lisovanéhej šťavy z koreňa zázvoru ktorý používame. Už samotný s ľadom sa ukazuje ako nespochybniteľný nápoj. Vďaka silnému charakteru je rovnocenným partnerom pre silne ochutené destiláty ako rum alebo burbon. Perfektný základ pre čerstvo namixovaný Moscow mule.

Bitter Lemon

Kyslo-horký citrón. Obľúbený mixer s jeho nezameniteľnou chuťou niekde medzi sladkým, kyslým a horkým. Prirodzene silné citrónové arómy, podporené  kyslo-horkým chinínom ponúkajú výnimčný intenzívny mixér. Podobne všestranný ako náš tonik pre long drinky. Samostatne ako osviežujúci nápoj, prípadne s množstvom ľadu.

Ginger Ale

Naše osviežujúce zázvorové pivo. Pod receptúru tohoto piva sa podpísala výnimočne jemná chuť prírodného zázvoru. Infúzia oxidu uhličitého a vyrovnanosť medzi sladkou a kyselkavou vôňou vytvárajú aromatický mixer ktorý je tiež čistým potešením aj samostatne.
Nepostrádateľný ako súčasť long drinkov ako Horse’s Neck alebo letný Pimm’s Cup.

Close Menu